loading...

فروشگاه خرید اینترنتی ونجو 2024

گن لاغری ورزشی چربی سوز باعث میشود وقتی ورزش و تحرک زیاد دارید بخاطر پلاستیکی بودن بدن شما عرق بیشتری نمایید و این امر باعث لاغر شدن شما خواهد شد که خیلی افراد به غلط تصور میکنند ولی این کمربند را دور

مدیر بازدید : 604 چهارشنبه 05 بهمن 1401 نظرات (0)

گن لاغری ورزشی چربی سوز باعث میشود وقتی ورزش و تحرک زیاد دارید بخاطر پلاستیکی بودن بدن شما عرق بیشتری نمایید و این امر باعث لاغر شدن شما خواهد شد که خیلی افراد به غلط تصور میکنند ولی این کمربند را دور شکم خود بدون هیچ تحرکی قرار دهند شکمشان یا هر نقطه از بدنشان کوچک خواهد شد که باید خدمتشان عرض کنیم هیچ این طور نیست چون این محصول زمانی جواب میدهد که شما تحرک داشته باشید و بدن شما عرق کند پس هیچ محصولی را نباید بدون اموزش و راهنمای آن استفاده نمایید.هر نوع گن لاغری موجو در بازار باعث افزایش درجه حرارت بدن شما مردان و زنان میشود پس از تعریق زیاد بدن چربی سوزی اغاز میشود .این گن دمای بدن را افزایش داده .استفاده از گن به طور هفته ای چند بار در موقع ورزش سبب بهبود نتایج ورزشی و کاهش وزن شما میشود. 

 

  

نحوه استفاده از گن لاغری ورزشی چربی سوز :

کار ساده ای است فقط گن را باز کنید و همانند کمربند دور شکم خود قرار دهید که باید ان قسمتی که لاستیکی است را دور شکم خود قرار بدهید و دقت نمایید برعکس نپوشید بعد پوشیدن و ورزش کردن حتما گن لاغری را در حمام بشویید برای عرق کردن بیشتر روی گن یک لباس ورزشی گرمکن یا هر چیز دیگر بپوشید . 

 

 

 ایا بعد استفاده از گن لاغری چربی سوز باید آن را بشوییم :

  

ایا بعد استفاده از گن لاغری چربی سوز باید آن را بشوییم :

هر لباسی که در حین ورزش استفاده میشود باید بعد ئرزش حتما ان را بوششید حالا گن لاغری چربی سوز که جای خود را دارد و ساده ترین راه این است که وقتی تشریف میبرید به حمام با اب و صابون و اب سرد کاملا همانند زمانی که فروش را شسشتو میدهید گن محترم را هم با ابو صابون بوششید که حتما اب سرد باشد چون جنس گن لاغری  ورزشی چربی سوز از لاستیکی یا همان پلاستیکی است که عرق را جذب خود میکند پس حتما بعد هر استفاده شستن ان فراموش نشود و دقت نمایید حتما با اب سرد استافده نمایید چون اب داغ به گن اسیب وادر میکند و باعث میشود در مدت کوتاهی ترک بخورد و کااریی خود را از دست بدهد.

 

 

گن لاغری تاپ زنانه  

 

 

گن لاغری تاپ زنانه چیست :

 لاغر شدن و کاهش وزن  برای سلامتی و پیشگیری از بیماری موثر است که لاغر شدن باری خلی افراد یک رویا است موثرترین بی خطر ترین راه لاغر شدن ورزش کردن است اما اگر در حین ورزش از گن لاغری استفاده نمایید چربی سوزی سریع تر انجام خواهد شدیکی از این راها پوشیدن گن‌های لاغری است که به گن های حرارتی هستند و با پوشیدن این گن بدن شما داغ کرده و عرق بیشتری میکنیدتاپ لاغری شیپر با گرم کردن نواحی شکم و پهلو ها باعث می‌ شود عرق بیشتری کنیداین گن خاصیت لاستیک یا کشسانی داردشما خانوم ها می‌توانید هنگام ورزش کردن این گن را زیر لباس ورزشی خود بپوشید که این گن سینه خانوم ها را پوشش نمیدهد.

 

 

 

 شلوار لاغری Hot SHapers ورزشی

 

 

 

شلوار لاغری Hot SHapers ورزشی :

 محصول جدید با کارایی بهتر ساخته شده از الیاف  تاثیر مستقیم بر روی نواحی شکم ، پهلو وران هابالا بردن حرارت برای چربی سوزی بیشتر پکیجینگ کادویی استفاده راحت وبهبود نتایج ورزشی ورزش، نرماش، پیاده روی و... مای بشد. از جایی که هیچ وسوسه ای برای نتیجه و نتیجه و وزن شما نیست بهره مند شوید.  طراحی و استفاده از جنس Neotex TM باعث افزایش درجه حرارت بدن خواهد شد موجب تعریق زیاد بدن میشود و نواحی شکم ، دورکمر وران ها را حسابی پشتیبانی خواهد نمود و  چربی سوزی این نواحی را زیاد میکند وکاهش وزن را به مرور زمان به دنبال دارد . 

 

 شلوار چربی سوز لاغری هات شیپر یک گن های لاغری که باعث افزایش درجه حرارت بدن شما میشود و سبب عرق کردن بدن می شود شلوار لاغری شیپر  برای زمان ورزش ، رقص، نرمش ، ایروبیک و ... است . باعث کاهش وزن  افزایش چربی سوزی خواهد شداگر شما اقایان و خانوم های چاق محترم به دنبال راهی  اسون و از همه مهم تر بدون عوارض برای لاغری هستید  شلوار لاغری هات شیپر بهترین گزینه برای شما خواهد شد چون این محصول دشمن خونی چربی های شما است.این گن از الیاف نرم ساخته شده است

 

 

 

چگونه شکم خود را لاغر کنیم با ورزش و گن :  

 

 

چگونه شکم خود را لاغر کنیم با ورزش و گن : 

شما میتوانید قبل ورزش گن لاغری مورد نظر خود را بپوشید و شروع به تمیرن کنید البته بهتر است زیر لباس و در تماس پوست باشد و روی گن یک لباس بپوشید و حسابی تحرک به خرج دهید تا بدن شما گرم شود هر چقدر عرق بیشتری کنید چربیهایتان سریع تر کوچک میشود که در موقاع تمیرن خوردن اب پیشنهاد میشود.

 

 

 چگونه گن لاغری بسازیم

 

 

چگونه گن لاغری بسازیم:

چگونه گن لاغری درست کنیم یا چگونه گن لاغری بدوزیم این سوالی است که خیلی افراد به دنبال ان هستند خب شما با هر چیزری که در خانه جنس گن باشد یعنی پلاستیکی اما بهداشتی میتوانید برای خود گن بسازید البته با کیسه های نایلونی میتوانید برخی ها هم در مواقعی که گن ندارد سلفون به دور شکم خود میپیچند. 

 

چیکار کنیم گن تاثیر بزاره:

گن لاغری را باید در مکانی که گرم است استفاده نمایید یعنی اگر در زمستان و در فضای باز که هوا سرد است استفاده کنید بی نتیجه خواهد بود چون هوا انقدر سرد است که طبیعتا بدن شما عرق نخواهد کرد اما در فصل گرو و مکان گرم به علت گرم بدون شما عرق بیشتری میکنید پس تاثیر گذار تر است اگر هم در زمستان هوا سرد است و در فضای باز میخواهید پیاده روی نماید بهتر است استفاده نشود چون تاثیر خاصی ندارد و فقط زمانی تاثیر دارد که شما عرق نمایید. 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
توجه : برای خرید محصول مورد نظر روی لینک خرید پستی محصول کلیک کنید و فرم سفارش را تکمیل کرده (در فرم سفارش چگونگی ارسال و خرید و رهگیری سفارش ذکر شده ) و سفارش خود را با خیال راحت ثبت کنید
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی